בניית אתרים בהתאמה אישית מלאה על מערכת ניהול התוכן הנוחה והנפוצה בעולם כיום – וורדפרס.

מהו התהליך בבניית אתרים בהתאמה אישית?  

אפיון – בשלב האפיון הראשוני אנחנו מנסים להבין יחד איתך את הויז'ן שלך לגבי האתר החדש. לפעמים הלקוח יודע לומר לנו כל פרט ופרט שהיה רוצה באתר ולפעמים צריך לשאול קצת שאלות, להסתכל על רפרנסים מהתחום ומשם לפתח את זה הלאה. באפיון אנחנו נבין בעיקר מה המטרה של האתר (חנות, תדמיתי, איסוף לידים או ביצוע פעולות כלשהן, אתר מידע ועוד…), האם יש פיצ'רים מיוחדים שהאתר צריך לכלול, האם כבר קיים מיתוג מספק לעסק, ומה האלמנטים שחשוב לך לכלול באתר.

עיצוב מותאם אישית – לאחר שאפיינו את האתר וקיבלנו את כל החומרים העיצוביים הקיימים (לוגו, פונטים, תמונות וכד'), המעצב/ת תתחיל את הסקיצה הראשונה לעמוד הבית של האתר. העיצוב נעשה מ"אפס" עם מחשבה על כל פרט ופרט שעלה באפיון, עם התייחסות לתחום העסק ומחשבה על בידולו משאר האתרים. חווית המשתמש ורספונסיביות (התאמת העיצוב לכל גודל מסך) נלקחים בחשבון גם הם בשלב הזה. לאחר הסכמה על הסקיצה המנצחת לעמוד הבית, שאר עמודי האתר נכנסים לעיצוב גם הם.

פיתוח האתר – השלב האהוב עלינו בכל התהליך – להפוך את הויז'ן והסקיצות העיצוביות לאתר חי ונושם! כמו העיצוב, כך גם קוד האתר, נכתב מ"אפס". המטרה היא לספק אתר עם הקוד הנקי ביותר שיש, שעולה בדפדפנים בצורה חלקה, מותאם פיקס לכל גדלי המסכים ומגיע למנוע החיפוש של גוגל עם נתוני הפתיחה הטובים ביותר.

אנחנו מבצעים התאמות Custom למעל 17 סוגי מסכים!!

מלבד הקוד שנכתב בצורה הנקייה ביותר, אנחנו מבצעים התאמות גם במערכת הניהול עצמה. כבר בשלב האפיון עולים הצרכים והרצונות של הלקוח, אשר באים לידי ביטוי בשלב הפיתוח. אנחנו לא משתמשים בבילדרים (page builders) למיניהם שאמנם מאפשרים עריכה נוחה, אך גם מאטים את האתר ומגבילים בגמישות (כגון רספונסיביות תפקודים ופיצ'רים).
לאחר שסיימנו את הבנייה והתאמת האתר למסכי המחשב אנחנו שולחים את לינק האתר להתרשמות, קבלת פידבק, הערות והארות ולאחר מכן עוברים לשלב האחרון של התאמת האתר למסכי הטאבלט והסלולר.

התאמות מסכים (רספונסיביות)

מידי שנה הנתון המפלצתי של גולשים סלולריים גדל וכיום אנחנו כבר מעל ל-50% כניסות לאתר ממסכי סלולר וטאבלטים. אנחנו מודעים לחשיבות התאמת האתרים למסכים הללו ועושים התאמות קפדניות במעל ל-17 סוגי מסכים. אנחנו לא מסתפקים ב"אתר פועל" אלא חשוב לנו שהפונט יהיה קריא, הטפסים יהיו נוחים ונגישים, התפריט ומס' הטלפון ובגדול – שהאתר יהיה מזמין ומניב עבודה מכל מכשיר ומסך.

צפו במבחר אתרים שבנינו